Політика конфіденційності

1. Збір та використання особистих даних

Ми цінуємо вашу довірливість і прагнемо забезпечити надійний захист ваших особистих даних. Ця політика конфіденційності пояснює, як ми збираємо, використовуємо та захищаємо ваші особисті дані в рамках використання програм "Наш офис" та "Офіс митного представника", розробником котріх є Андрій Коржов (далі -Додатки).

2. Збірні дані

Для роботи Додатків необхідно вказати дані електронної пошти, на яку надходять повідомлення з митниці. Усі налаштування пошти зберігаються у користувача програмою та нікому не передаються. Жодних інших особистих даних користувача для роботи Додатків не потрібно.

3. Налаштування даних

Щоб уникнути конфліктів зчитування повідомлень, рекомендується створити окрему поштову скриньку для роботи з Додатками або вимкнути автоматичне отримання повідомлень у брокерській програмі на час роботи Додатків. Для підключення до поштового сервера використовується сервер imap і пароль для доступу сторонніх програм. Інструкції для gmail, для ukrnet

4. Згода на обробку даних

Використовуючи наші Додатки та надаючи нам свої особисті дані, ви висловлюєте свою згоду на збір та використання цих даних відповідно до цієї політики конфіденційності.

5. Захист даних

Ми докладаємо всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки ваших особистих даних та запобігання несанкціонованому доступу до них. Видаливши Додатки з пристрою Ви тим самим видаліть усі Ваші персональні дані, які збережені та використовуються цими Додатками.

6. Застосовність законодавства

Наші Додатки дотримується положень Загального регламенту захисту персональних даних (GDPR) Європейського Союзу щодо збору, використання та обробки особистих даних.

7. Ваші права

Ви маєте право в будь-який час з усіх питань зберігання та використання особистих даних постачальника звернутися за адресою sferaved@gmail.com .

8. Згода та зміни

Використовуючи Додатки, ви погоджуєтесь з умовами нашої політики конфіденційності. Ми залишаємо за собою право вносити зміни до цієї політики, про що ви будете повідомлені.

Якщо у вас є додаткові запитання або запити щодо вашої конфіденційності та даних, будь ласка, зв'яжіться з нами за вказаною нижче контактною адресою.

Дата набрання чинності: 01/03/2024

Контактна інформація: sferaved@gmail.com

Будь ласка, ознайомтесь з Умовами користування сервісом.