Умови користування (оферта).

1. Загальні положення щодо умов користування сайтом.

Користування цим веб-сайтом та контентом і послугами, що пропонуються , можливе тільки на таких умовах. При доступі до цього веб-сайта або будь-якої його сторінки нижчого рівня користувач погоджується з умовами користування у їхній редакції, чинній на момент користування. Якщо користувач не згодний хоча б з одним положенням цих умов, користування сайтом повинно бути негайно припинене. Фізична особа-підприємець Коржов Андрій Анатолійович (код ДРФО 260714759) зберігає за собою право змінювати або редагувати ці умови у будь-який час без попереднього сповіщення.

2. Послуги, що надаються.

Фізична особа-підприємець Коржов Андрій Анатолійович (код ДРФО 260714759) пропонує контент та інформацію на цьому веб-сайті для комерційних та інформаційних цілей, зберігає Фізична особа-підприємець Коржов Андрій Анатолійович (код ДРФО 260714759) за собою право припиняти або обмежувати функціонування цього веб-сайта і не несе відповідальності за постійне і незмінне функціонування цього веб-сайта або будь-яких матеріалів цього веб-сайта без перерв і збоїв.

3. Рамки користування веб-сайтом.

Контент та інформація веб-сайта призначені для особистого некомерційного використання користувачем та не може завантажуватися з копіюванням ("скачуватися"), копіюватися, оброблятися або розповсюджуватися для комерційного використання, з єдиним винятком для тих матеріалів контенту, які спеціально призначені для скачування та які особливим чином помічені як призначені для цього. Користувач має право роздруковувати частини веб-сайта для особистого користування.

Фізична особа-підприємець Коржов Андрій Анатолійович (код ДРФО 260714759) заявляє, що контент цього веб-сайта, тобто текст, зображення, графіка та шаблони є об'єктом автрського права або власністю Фізичної особи-підприємця Коржова Андрія Анатолійовича (код ДРФО 260714759). або іншим чином захищені правом власності.

4. Гарантія та відповідальність.

Веб-сайт відображає статус інформації та стан технології на час публікації. Фізична особа-підприємець Коржов Андрій Анатолійович (код ДРФО 260714759) не несе відповідальності за вибір питань, точність та повноту матеріалів. Фізична особа-підприємець Коржов Андрій Анатолійович (код ДРФО 260714759) не несе відповідальності ні за яку шкоду або збитки будь-якої природи, які користувач може зазнавати під час або у зв'язку з використанням веб-сайта та його сторінок нижчих рівнів.

5. Посилання на інші веб-сторінки.

У деяких частинах веб-сайта існують гіперлінки на інші веб-сторінки з додатковою інформацією, яка може становити інтерес для користувача. Користуючись цими посиланням, тобто "клацаючи" на відповідні лінки на ці веб-сторінки, користувач залишає веб-сторінку Фізичної особи-підприємця Коржова Андрія Анатолійовича (код ДРФО 260714759).

Фізична особа-підприємець Коржов Андрій Анатолійович (код ДРФО 260714759) не має впливу на поточні і майбутні матеріали веб-сайтів, що перебувають під управлінням третіх сторін. З цієї причини Фізична особа-підприємець Коржов Андрій Анатолійович (код ДРФО 260714759) не бере на себе жодної відповідальності за матеріали таких веб-сторінок третіх сторін і не несе жодної відповідальності за шкоду.

6. Обов'язки користувача.

Користувач веб-сайта зобов'язаний, при кожному користуванні веб-сайтом або послугами, що пропонуються, діяти у законний спосіб. Користувач не має права використовувати механізми, програмне забезпечення або інші прийоми, які при взаємодії з веб-сайтом можуть завдати йому шкоди або виходу з ладу. Це також стосується будь-яких навмисних заходів, які завдають надмірного навантаження технічній інфраструктурі веб-сайта.

7. Захист даних.

Веб-сайт можна відвідувати та користуватися ним без введення жодної особистої інформації. Деякі частини веб-сайта, які пропонують скачування інформації або послуг, можуть вимагати введення користувачем особистих даних для отримання цих послуг або доступу до особливих розділів або реєстрації як користувача із захистом паролем.

Виконуючи ці дії користувач погоджується с Правиламі конфедійціності на цьому сайті та усвідомлює з якою метою збираються дані, а також те, чи введення інформації є добровільним або обовязковим для користування відповідною послугою.

Фізична особа-підприємець Коржов Андрій Анатолійович (код ДРФО 260714759) зберігає та використовує особисті дані про користувача тільки з конкретною метою, про яку користувач мав намір, тобто дав свою згоду. Використання особистих даних з будь-якою іншою метою може здійснюватися лише тоді, коли це є законним. Усі дані користувача зберігаються у таємниці і можуть бути передані працівникам Фізичної особи-підприємця Коржова Андрія Анатолійовича (код ДРФО 260714759) або їхнім представникам тільки тоді, коли це є необхідним для певної чітко обумовленої мети, намір про яку має користувач. Ці дані не передаються жодним третім сторонам, крім випадків, коли Фізична особа-підприємець Коржов Андрій Анатолійович (код ДРФО 260714759) зобов'язана це зробити згідно із вимогами закону.

Користувач має право у будь-який відкликати свою згоду на угоду про використання і зберігання особистих даних, і Фізична особа-підприємець Коржов Андрій Анатолійович (код ДРФО 260714759) повинна негайно знищити інформацію після отримання повідомлення про таке відкликання.